Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Meltem Onay, Lefkoşa Ticaret Odası- Tarım Komitesi başkanı Mustafa Hançerli'yi ziyaret etti
![Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Meltem Onay, Lefkoşa Ticaret Odası- Tarım Komitesi başkanı Mustafa Hançerli'yi ziyaret etti](/media/k2/items/cache/576492c356d8e0278dfa7b752bad5bc8_L.jpg)
Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi Rektörü Sayın Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi olarak yapmayı planladığımız "Sürdürülebilir Tarım çalıştayı" ile ilgili olarak, Lefkoşa Ticaret Odası- Tarım Komitesi başkanı Mustafa Hançerli'yi ziyaret etti ve bu çalıştayda, ortak işbirliği içinde olmak istediklerini belirtti.