Sürekli Eğitim Merkezi

 

HAKKIMIZDA

OKKU-SEM MD. MESAJI

Günümüz dünyası hızla değişim geçirmektedir. İnsanlar da bu değişimin içinde kendilerine yol bulmaya çalışmakta ve sürekli bir arayış içerisindedir. Eğitim yaşına gelen her genç temel eğitimini aldıktan sonra meslek kazanmaya yönelik ileri eğitimlere yönelirken aynı zamanda çağın ve kendisinin hedeflediği mesleğin gereklerini yerine getirecek donanımın da peşine düşmektedir. Dolayısıyla günümüzde insanlar gerek meslekleri ve gerekse de merakları ve ilgileri doğrultusunda değişik konularda eğitim programlarına başvurarak kendi gelişimlerine katkılarda bulunma isteğindedir.

Bu çerçevede büyüyen taleplerin karşılanması konusunda eğitim birimleri de değişik bakış açılarıyla programlar hazırlayarak katılımcılara destek vermeyi hedeflemektedir. Bu tür program sistemlerinin en başında da Sürekli Eğitim Merkezleri gelmektedir. Sürekli Eğitim Merkezleri her zaman için oldukça etkili olan ve kısa sürelerde değişik yaş gruplarına ve meslek gruplarına hizmet veren sistemler olması nedeniyle ilgi çeken bir konumdadır.

Onbeş Kasım Üniversitesi bünyesinde işletilen Sürekli Eğitim Merkezi de seçkin eğitici kadrosuyla faaliyetlerine devam etmektedir. Her yaş Grubuna hizmet verecek kurs ve donanıma sahip olan merkezde kişisel, kurumsal kapsamlı programlar faaliyete geçmiş ve eğitim konusuna uygun donanımlar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

OKKU-SEM ORGANİZASYONU

OKKU-SEM YÖNERGESİ